İçeriğe geç

Hakkımızda

Sigortacı Arılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, sigortacılık alanında yüksek tecrübe ve mesleki birikime sahip kişilerin bir araya gelerek oluşturdukları bir sigorta acentesidir. Bu birliktelik sayesinde sigortacılığın her alanındaki tecrübelerini, ihtiyaç duyan herkes ile paylaşmak mümkün olabilmektedir.

Kurumsal Sigorta Müşterileri ve Bireysel Sigorta müşterilerinin sigorta ihtiyaçları ve işlemlerinde yanında olarak aracılık etmek ana amacımızdır.

Sigortacılık mesleğine inanan ve gönülden bağlı, çalışma disiplinine sahip her sigortacı ile bilgi paylaşmaktan, yardımcı olmaktan ve birlikte hareket etmekten mutluluk duyan bir çalışma ekibiyiz.

Sigortacılığı meslek olarak tercih eden veya etmek isteyen kişilerin, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için eğitime önem veriyoruz. Sigorta sektörüne yeni sigortacılar kazandırmak için elimizden gelen tüm yaklaşımları gösteriyoruz.

Bilginin paylaşınca daha değerli olduğuna inanarak çıktığımız bu yolda imza attığımız başarılarımızdan gurur duyarak ve daha gidilecek çok yol olduğunun bilincinde, azimle çalışmalarımıza ve paylaşımlarımıza devam edeceğiz.

Sigortalılarımız ve Sigortacılar ile çalışmaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sigortacı Arılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu

Vizyonumuz

Sigortacı Arılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketinin Vizyonu; Sigortalılarımızın ve Sigortacılık faaliyetinde bulunmak isteyen herkesin ihtiyaçlarına aracılık ederek çözüm ortağı olmaya, bilgilendirilmesine, eğitimine, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Sigortacı Arılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketinin Misyonu; Sigorta müşterilerine aracılık etmek, sigortalılarımızın her an yanında olmak, sigortacılık sektörüne duyulan güvenin sağlamlaştırılması, sigortacıların mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi ve ülkemizdeki sigorta acenteliği mesleğinin sektör içindeki payının artmasına ve hak ettiği saygınlığa ulaşması için çalışmalar yapmaktır.

Çalışma Prensiplerimiz

Müşteri;

Bize gelenler arasında en önemli ziyaretçimizdir.
Müşteri bize bağımlı değil, biz ona bağımlıyız.
Müşteri bizim işimizi bölmez, işimizin amacıdır.
Müşteri bizim işimizin dışında değil, işimizin parçasıdır.
Müşteriye hizmet ederek, ona bir iyilik yapmıyoruz, müşteri bizimle çalışarak bize iyilik yapıyor.

Müşteri Kaybetme Nedenleri;

Ölüm: % 1
Taşınma: % 3
Tanıdıktan satın alma: % 5
Fiyattan memnun olmama: % 9
Şikayetlerin çözümsüz kalması: % 14
Çalışanlardan memnun olmama: % 68